Urodziny „w naszej Rodzinie” i Radia Maryja

matka-boska-fatimska

Telefonia komórkowa „w naszej Rodzinie” ma już siedem lat. Jubileusz będziemy obchodzić wraz ze świętującym 27-lecie Radiem Maryja. 1 grudnia 2018 r. słuchacze Radia i nasi Abonenci wspólnie uczczą obie rocznice podczas uroczystości w Toruniu. Obchody będą przebiegać pod hasłem „Nie bądźmy obojętni – bądźmy ewangelicznymi siewcami”.

Przy Radiu Maryja powstała Rodzina Radia Maryja, o której Ojciec Święty Jan Paweł II powiedział: „Podobni jesteście do ewangelicznego siewcy, który wyszedł siać ziarno”. Takie wspólne sianie dobra stało się głównym celem działania środowiska, które służy Kościołowi i Ojczyźnie. Bowiem abonenci sieci „w naszej Rodzinie” i słuchacze Radia to ludzie, którzy nie chcą być obojętni i stać z boku, kiedy dzieją się rzeczy ważne dla Chrześcijaństwa i Polski. Dążą do przeciwdziałania obojętności, bo wiedzą, że do zwycięstwa zła wystarczy, by dobrzy byli obojętni.

W pierwszą sobotę grudnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Toruniu przy ul. Gen. J. Bema 73/89, nasza telefonia zaprezentuje się na stoisku, skierowanym do Pielgrzymów, przybyłych by celebrować jubileusz.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

12.00 – Wstępne powitania, informacje dla Pielgrzymów

12.30 – Różaniec ze słuchaczami

13.00 – Występ Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.30 – Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Andrzeja Dzięgi, metropolity szczecińsko-kamieńskiego

Mapka dojazdu dostępna jest na stronie Radia Maryja.

Marka „w naszej Rodzinie” powstała z inspiracji systemu SKOK oraz środowiska Radia Maryja 7 lat temu i jest telefonią „na kartę”. Warto wiedzieć, że posiadacze numerów telefonii „w naszej Rodzinie” mogą bezpłatnie połączyć się ze studiem Radia Maryja (tel. 536 600 100, 536 600 200) oraz ze studiem TV Trwam (tel. 536 600 300, 536 600 400).

Nasza telefonia istnieje po to, by łączyć bliskich sobie ludzi, by ułatwiać kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Aby korzystać z jej usług nie trzeba podpisywać żadnej umowy. Wystarczy kupić starter z nowym numerem telefonu na naszym stoisku podczas obchodów 27. rocznicy powstania Radia Maryja lub w placówce Kasy Stefczyka.

Jeśli masz już numer telefonu i chcesz go przenieść do „w naszej Rodzinie”, proste formalności załatwisz „od ręki” na stoisku lub w placówce Kasy. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym, wypełnić i podpisać wniosek o przeniesienie numeru, podając swoje dane (imię i nazwisko, PESEL, numer dokumentu – informacje te muszą być zgodne z tymi, które podałeś obecnemu operatorowi przy rejestracji numeru) i określić, w jakim terminie Twój numer ma zostać przeniesiony. Jeśli obecnie masz telefon na abonament, sprawdź, kiedy kończy się umowa (zwykle jest zawierana na 2 lata), aby uniknąć finansowych konsekwencji zerwania umowy przed czasem.

W telefonii „w naszej Rodzinie” można skorzystać z wielu promocji. Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ, w placówkach Kasy Stefczyka oraz pod numerem infolinii 536 699 999 (koszt połączenia abonentów telefonii „w naszej Rodzinie” to 9 gr za minutę).

FOT. Radio Maryja