Dołącz do nas

Jak zacząć korzystać z telefonii „w naszej Rodzinie”?

To bardzo proste. Ponieważ jest to telefonia „na kartę” – wystarczy kupić starter, włożyć kartę do telefonu i… gotowe. Nie trzeba podpisywać żadnych umów zobowiązujących do stałych opłat, jak to jest w przypadku telefonów na abonament. Jednak obecnie, zgodnie z ustawą antyterrorystyczną, obowiązkowa jest rejestracja wszystkich kart prepaid, również w telefonii „w naszej Rodzinie”. Dlatego przy zakupie startera trzeba okazać dowód osobisty, który umożliwi jego rejestrację. Rejestrowane jest: imię i nazwisko oraz pesel. Więcej o naszej ofercie przeczytasz tutaj.

Gdzie kupić starter?

Największa polska spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa czyli Kasa Stefczyka ma w całej Polsce ponad 400 placówek – zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach. W każdej z tych placówek (za wyjątkiem placówek partnerskich) można kupić starter telefonii „w naszej Rodzinie” oraz doładować konto telefoniczne, by przedłużyć możliwość korzystania z usług. W Kasie Stefczyka można skorzystać z promocji na doładowania realizowane poprzez przelew na rachunek bankowy telefonii. Takie przelewy są darmowe zarówno w placówce Kasy, jak i w elektronicznym systemie płatniczym e-skok. O dodatkowych korzyściach przeczytasz tu oraz dowiesz się podczas wizyty w placówce Kasy.

Jak przenieść swój numer do sieci „w naszej Rodzinie”?

To bardzo proste. Przyjdź do placówki Kasy Stefczyka (z wyjątkiem placówek partnerskich) i zabierz ze sobą dowód osobisty. W oddziale Kasy trzeba jedynie wypełnić wniosek o przeniesienie numeru podając swoje dane (imię i nazwisko, pesel, numer dokumentu, adres – informacje te muszą być zgodne z tymi, które podałeś obecnemu operatorowi przy rejestracji numeru) i określić w jakim terminie Twój numer ma być przeniesiony. Na koniec podpis na wniosku i… gotowe. Więcej informacji tutaj.

Jak znaleźć najbliższą placówkę Kasy Stefczyka?

Wystarczy wejść na stronę internetową Kasy Stefczyka i w zakładce z wykazem placówek wpisać nazwę interesującej nas miejscowości (wówczas pokaże się adres placówki i godziny jej otwarcia) lub „kliknąć” w nazwę jednego z województw (wówczas pokaże się wykaz placówek w danym województwie).