Uruchom zablokowaną kartę !

 

Jeśli do 1 lutego nie zarejestrowałeś swojej karty prepaid – Twój telefon przestał działać. Operatorzy sieci komórkowych mieli obowiązek zablokować możliwość wykonywania i odbierania połączeń i SMS-ów. Czy zablokowaną kartę można jeszcze uruchomić? Zapominalscy mogą nadal bez problemu zarejestrować swoją kartę zachowując swój dotychczasowy numer. Po rejestracji zostanie przywrócona łączność.

 

Jak zarejestrować swoją kartę telefoniczną?

Przy zakupie startera telefonii komórkowej (we wszystkich sieciach) rejestrowane jest imię i nazwisko oraz pesel – na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Kartę SIM w telefonii „w naszej Rodzinie” można łatwo i szybko zarejestrować w dowolnej placówce Kasy Stefczyka (obecnie z wyjątkiem placówek partnerskich) oraz w salonach Plus GSM i Cyfrowego Polsatu. Jej pracownicy pomogą w załatwieniu formalności, trzeba jednak mieć przy sobie dowód osobisty oraz starter. Proces rejestracji trwa 3 dni. W placówkach Kasy Stefczyka można również tanio kupić starter, doładować konto telefoniczne sieci „w naszej Rodzinie” lub przenieść się do tej sieci z każdej innej sieci telefonicznej, zachowując swój numer.

 

Co można zyskać korzystając z usług sieci „w naszej Rodzinie”? 

Warto rozważyć przeniesienie numeru do naszej sieci, bo można wiele zyskać, np. niższe rachunki za usługi i poprawę ich jakości oraz ułatwienia w obsłudze. Wszyscy użytkownicy sieci „w naszej Rodzinie” mogą korzystać z promocji i dobrej oferty.

 

Promocje

50 minut do wszystkich sieci – za doładowanie konta telefonicznego przez przelew bankowy możesz zyskać pakiet 50 darmowych minut na rozmowy do wszystkich sieci.

 

Pakiety jednorazowe

w naszej taniej – za doładowanie konta kwotą co najmniej 50 zł połączenia z Abonentami naszej sieci są przez 30 dni darmowe.

Nasze Minuty – to 2000 minut na rozmowy do wszystkich.

iNasza – to cztery pakiety internetowe o określonym limicie danych na połączenia internetowe.

naszeSMSyMMSy – to dwa pakiety darmowych SMS i MMS do wszystkich sieci w kraju (z wyłączeniem SMS „Premium”).

 

Pakiety odnawialne

naszPakietto pakiet zintegrowany, który zawiera następujące usługi: 4 GB transmisji danych (Internet), 2000 minut na rozmowy do wszystkich sieci (również na numery stacjonarne) oraz 2000 sztuk SMS-ów/MMS-ów. W celu zwiększenia szybkości transmisji danych należy dokupić dodatkowy limit transmisji danych.

naszPakiet Minut i SMS/MMS – to pakiet zintegrowany, który zawiera następujące usługi: 4000 minut na rozmowy do wszystkich sieci (również na numery stacjonarne) oraz 4000 sztuk SMS/MMS.

 

Pakiety roamingowe

Wyjazd1 – to pakiet zintegrowany obowiązujący na terytorium krajów 5. strefy roamingowej (obecnie USA, Kanada, Izrael), który zawiera następujące usługi: 50 minut na rozmowy lokalne oraz do krajów Eurostrefy oraz 50MB limitu transmisji danych.

Wyjazd2 – to pakiet zintegrowany obowiązujący na terytorium krajów 6. strefy roamingowej (Australia, Albania, Białoruś, Macedonia, Czarnogóra, Serbia, Turcja, Hong Kong, Szwajcaria), który zawiera następujące usługi: 50 minut na rozmowy lokalne oraz do krajów Eurostrefy oraz 50MB limitu transmisji danych.

 

Po szczegóły oferty zapraszamy do placówek Kasy Stefczyka oraz na naszą stronę, do informacji PAKIETY I PROMOCJE ORAZ KODY USSD

 

W lipcu 2016 r. zmieniły się zasady używania telefonów na kartę. Obecnie każdy, kto decyduje się na korzystanie z telefonu bez abonamentu nie może pozostać anonimowy – musi go zarejestrować. Jak zapewnia ustawodawca – wszystko to dla naszego bezpieczeństwa. Rejestracja kart pomoże w identyfikacji osób, które mogą mieć związek z przestępstwami o charakterze terrorystycznym, co w dzisiejszych czasach jest istotnym problemem. Zgodnie z wymaganiami ustawy o działaniach antyterrorystycznych, wszystkie karty prepaid (również w telefonii „w naszej Rodzinie”) muszą być zarejestrowane.

demo