Telefon nie tylko do rozmów

iphone-4-381203_1920

Dawniej telefon służył jedynie do rozmów z domu czy budki telefonicznej. Ponad 20 lat temu pojawiły się w Polsce telefony komórkowe – można było już pisać sms-y. Smartfony – dzisiejsza ich wersja – mają niezliczone możliwości. Kasa Stefczyka udostępniła narzędzie, dzięki któremu Członkowie Kasy mogą przez telefon zawiadywać własnymi pieniędzmi.

 

Dzisiejszy telefon komórkowy i tablet to najczęściej tak naprawdę mini-komputer. Umożliwia łączność ze światem również przez Internet. Ten zaś daje ogromne możliwości. Możemy na telefonie oglądać filmy, przeczytać najnowsze wiadomości czy sprawdzić swoją elektroniczną pocztę. Możliwości te rozszerzają jeszcze bardziej aplikacje, które można pobrać na telefon. Dzisiaj nie trzeba szukać drogi z mapą w ręku – żeby nie zgubić się w obcym mieście wystarczy aplikacja na telefon. Są aplikacje do znajdowania najbliższej restauracji np. wegetariańskiej. Dlaczego więc nie wykorzystać telefonu do zarządzania własnymi pieniędzmi?

 

Kasa Stefczyka uruchomiła dla swoich Członków aplikację mobilną e-skok. To dostęp do bankowości elektronicznej e-skok przy pomocy smartfonu lub tabletu opartego na systemie Android 4.1 lub wyższym, który ma dostęp do Internetu oraz iOS (z App Store). Oznacza to, że mając telefon z odpowiednim systemem operacyjnym można mieć z każdego miejsca dostęp do swojego rachunku osobistego IKS – sprawdzić stan konta czy zrobić przelew. By uruchomić aplikację, trzeba ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play i przeprowadzić prostą aktywację w serwisie internetowym e-skok.

 

Jednak by aplikacja działała niezbędny jest Internet, a najlepiej Internet w dobrej cenie. Telefonia „w naszej Rodzinie” proponuje pakiety internetowe iNasza. Zakup kolejnego pakietu kumuluje niewykorzystaną ilość danych i wydłuża jego ważność o 30 dni od momentu zakupu. Pakiet aktywuje się za pomocą kodów dostępnych na stronie www. wnaszejrodzinie.pl. Pakiet iNasza o ilości danych 1 GB kosztuje 7 zł, 2 GB – 10 zł, 5 GB – 16 zł, 10 GB – 25 zł.

 

Korzystny jest również pakiet zintegrowany naszPakiet, który zawiera 4 GB transmisji danych (Internet), 2000 minut na rozmowy do wszystkich sieci (również na numery stacjonarne) oraz 2000 sztuk SMS-ów/MMS-ów. Wszystkie te limity są ważne przez 30 dni. Aktywacja promocji naszPakiet to koszt 30 zł.

 

Żeby korzystać z tych udogodnień warto przenieść swój numer do sieci „w naszej Rodzinie”. Jak? Przyjdź do placówki Kasy Stefczyka (z wyjątkiem placówek partnerskich) z dowodem osobistym. Załatwienie formalności potrwa tylko chwilę. Również w placówce uzyskasz wszelkie informacje dotyczące aplikacji mobilnej.

 

FOT: pixabay.com