Taniej nie tylko dla pielgrzymów

Jeruzalem 2

Polska to kraj katolicki, więc zapewne wielu Członków Kasy Stefczyka– jak co roku – wyruszy na pielgrzymki. Przed wyjazdem warto przyjść do placówki Kasy, by zadbać o łączność telefoniczną z bliskimi.

 

W 2014 roku Kasa Stefczyka zorganizowała konkurs, którego zwycięzcy wzięli udział w pielgrzymce na kanonizację Jana Pawła II. Fundatorem nagród byli Kasa Stefczyka oraz telefonia „w naszej Rodzinie”. Teraz „w naszej Rodzinie” wspiera pielgrzymów (ale również wszystkich udających się w podróż), proponując pakiety roamingowe ważne na terytorium wybranych krajów, z wyłączeniem usług specjalnych i o podwyższonej opłacie (tzw. „Premium” lub połączenia na infolinię), które są naliczane zgodnie z cennikiem. Dzięki tym pakietom można obniżyć koszty połączeń i mieć kontakt z bliskimi, podróżując nawet do krajów położonych na południowej półkuli Ziemi.

Jeśli mają Państwo w planach pielgrzymkę np. do Ziemi Świętej, jednego z najważniejszych miejsc dla chrześcijan, gdzie nauczał Jezus Chrystus, warto wybrać pakiet Wyjazd1. To pakiet obowiązujący na terytorium krajów 5. strefy roamingowej (obecnie USA, Kanada, Izrael, Szwajcaria, Turcja), który zawiera następujące usługi: 50 minut na rozmowy lokalne oraz do Polski oraz 50MB limitu transmisji danych. Jego koszt to 50zł.

Jeżeli wybierają się Państwo w podróż, by np. odwiedzić miejsca związane z życiem Matki Teresy z Kalkuty, założycielki zgromadzenia Misjonarek Miłości, świętej Kościoła katolickiego, warto wybrać pakiet Wyjazd2. To pakiet zintegrowany obowiązujący na terytorium krajów 6. strefy roamingowej (Australia, Albania, Białoruś, Macedonia, Czarnogóra, Serbia, Ukraina ), który zawiera następujące usługi: 50 minut na rozmowy lokalne oraz do Polski oraz 50MB limitu transmisji danych. Jego koszt to 100zł.

Po wykorzystaniu usług w danym okresie rozliczeniowym, w obu pakietach kolejne połączenia lub Internet będą rozliczane zgodne z cennikiem.
Uwaga! Promocja!

Przypominamy, że telefonia „w naszej Rodzinie” przy współpracy z Kasą Stefczyka uruchomiła promocję na doładowania realizowane poprzez przelew na rachunek bankowy telefonii. Takie przelewy są darmowe (także w e-skok), a dodatkowo można otrzymać pakiet „50 minut na rozmowy do wszystkich” i pakiet „wnaszejTaniej” przy doładowaniu konta kwotą 50 zł.

Po szczegóły zapraszamy do placówek Kasy Stefczyka, na stronę internetową wnaszejrodzinie.pl. Zapraszamy również do kontaktu e-mailowego: biuro@polskiesiecicyfrowe.pl oraz telefonicznego – nr infolinii 536 699 999 (koszt połączenia abonentów telefonii „wnaszejRodzinie” to 9 gr za minutę).

 

NA ZDJĘCIU: Jeruzalem, kopuła na skale FOT: Berthold Werner/wikipedia.org