Kasa Stefczyka

 

 

 

 

Telefonia w naszej Rodzinie
w Kasie Stefczyka

Dla każdego użytkownika telefonu najważniejsze jest, by usługi były tanie, bez kłopotliwych zobowiązań, a głos rozmówcy w słuchawce był wyraźny. Właśnie takie usługi oferuje marka w naszej Rodzinie.
W placówkach Kasy Stefczyka rozpoczynamy sprzedaż starterów!

Marka w naszej Rodzinie powstała z inspiracji systemu SKOK oraz Społeczności Radia Maryja ponad 5 lat temu i jest telefonią „na kartę”. Oznacza to, że aby korzystać z jej usług nie trzeba podpisywać żadnej umowy i zaciągać osobistych zobowiązań. Wystarczy  kupić starter z nowym numerem telefonu lub jeśli korzystamy z usług innego operatora –  przenieść do w naszej Rodzinie załatwiając formalności w placówce Kasy.

Polskie Sieci Cyfrowe są dostawcą korzystnych usług telekomunikacyjnych, które łączą bliskich sobie ludzi.


Długi czas ważności konta

Telefonia w naszej Rodzinie posiada w ofercie bardzo dobre stawki na połączenia i długi termin ważności konta, np. wystarczy jednorazowo doładować konto telefoniczne kwotą 50 zł, by było ono ważne przez rok. Doładowanie kwotą 5 zł wydłuża ważność konta o kolejne 3 miesiące. To oferta skierowana do osób sporadycznie korzystających z telefonu.


Tanie usługi

Dla tych, którzy lubią lub muszą często korzystać z telefonu, w naszej Rodzinie przygotowała pakiety, które znacznie ograniczają koszty. Jednym z nich jest Pakiet nasze rozmowy  czyli 2000 minut do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. Uruchomienie pakietu jest bardzo proste, wystarczy wybrać odpowiedni kod lub zadzwonić na infolinię. Aby móc kupić pakiet musisz mieć na koncie telefonicznym odpowiednie środki, które zostaną odjęte w chwili jego zakupu. Pakiety w naszej Rodzinie ważne są 30 dni od daty ich zakupu. W każdej chwili można sprawdzić wysokości niewykorzystanych minut, SMS lub internetu oraz termin ważności pakietów, wpisując na telefonie kod sterujący: *121#.

W naszej ofercie są też pakiety samoodnawialne, co oznacza, że wystarczy raz go uruchomić i raz w miesiącu zasilać konto telefoniczne, np. zlecając w Kasie Stefczyka stały przelew 30zł (np. naszPakiet zawierający nieograniczoną liczbę minut do wszystkich, nieograniczoną liczbę SMS/MMS i 25GB internetu w cenie 30 zł).

 

Czysty dźwięk i szybki internet

Polskie Sieci Cyfrowe (dostawca usług telekomunikacyjnych) wykorzystuje najnowsze technologie, by zapewnić komfort korzystania w usług w naszej Rodzinie. Technologia HD Voice gwarantuje lepszą jakość połączeń w całym kraju. Dźwięk jest krystalicznie czysty i wyraźny, a głos słyszany w słuchawce jest bardziej naturalny i wyostrzony, dzięki czemu użytkownicy telefonów z HD Voice mają wrażenie, jakby rozmawiali bezpośrednio, a nie przez telefon. Z kolei technologia LTE gwarantuje szybki internet.

 

Uwaga! Promocja!

Telefonia w naszej Rodzinie przy współpracy z Kasą Stefczyka uruchomiła promocję na doładowania realizowane poprzez przelew na rachunek bankowy telefonii. Takie przelewy są darmowe (także w e-skok), a dodatkowo otrzymasz Pakiet 50 minut na rozmowy do wszystkich i pakiet wnaszejTaniej przy doładowaniu konta kwotą 50 zł.

 

Placówki Kasy Stefczyka

Znajdziesz je w całym kraju. Nasza oferta dostępna jest w oddziałach Kasy Stefczyka, bez punktów partnerskich.

Ich lokalizację łatwo znajdziesz na portalu (Kasy Stefczyka…)